Oficiální stránky obce

Obec Věžná - Obecní úřad

Nabídka záznamů z akcí v obci

Zde najdete videoklipy z akcí konaných ve Věžné a Brné.

 

 

Tříkrálový koncert 6. 1. 2024

Nabízíme občanům zdarma záznam z Tříkrálového koncertu, který se uskutečnil v sobotu 6. 1. 2024 v kostele sv. Jiří ve Věžné.

Formát záznamu je MP4, velikost souboru je 9,5 GB a délka 59:45 min. Záznam doporučujeme sledovat na TV přijímači. Přinesete-li si na Obecní úřad flashdisk či externí disk s dostatečnou kapacitou, rádi Vám záznam zkopírujeme.

 

Adventní koncert 3. 12. 2023

Nabízíme občanům zdarma záznam z adventního koncertu s vystoupením dětí a mládeže z Věžné, Brné a okolí  pod vedením Hany Bendové.

Formát záznamu je MP4, velikost souboru je 7,9 GB a délka 51:48 min. Záznam doporučujeme sledovat na TV přijímači. Přinesete-li si na Obecní úřad flashdisk či externí disk s dostatečnou kapacitou, rádi Vám záznam zkopírujeme.

 

Adventní koncert 26.11.2022

Nabízíme občanům zdarma záznam z adventního koncertu s vystoupením dětí a mládeže ze ZUŠ pod vedením Hany Bendové.

Formát záznamu je MP4, velikost souboru je 6,43 GB a délka 41:53 min. Záznam doporučujeme sledovat na TV přijímači. Přinesete-li si na Obecní úřad flashdisk či externí disk s dostatečnou kapacitou, rádi Vám záznam zkopírujeme.

 

Poutní slavnost v Brné 21.5.2022

Nabízíme občanům zdarma záznam z poutní slavnosti v Brné.

Formát záznamu je MP4, velikost souboru je 4 GB a délka 26:03 min. Záznam doporučujeme sledovat na TV přijímači. Přinesete-li si na Obecní úřad flashdisk či externí disk s dostatečnou kapacitou, rádi Vám záznam zkopírujeme.

 

Adventní koncert 27.11.2021

Nabízíme občanům zdarma záznam z adventního koncertu s vystoupením dětí ze ZUŠ pod vedením Hany Bendové.

Formát záznamu je MP4, velikost souboru je 5 GB a délka 38:37 min. Záznam doporučujeme sledovat na TV přijímači. Přinesete-li si na Obecní úřad flashdisk či externí disk s dostatečnou kapacitou, rádi Vám záznam zkopírujeme.

 

Tříkrálový koncert 11.1.2020

Nabízíme občanům zdarma záznam z Tříkrálového koncertu Pěveckého sboru Slavík Pacov.

Formát záznamu je MKV, velikost souboru je 6,59 GB a délka 40:41 min. Záznam doporučujeme sledovat na TV přijímači. Přinesete-li si na Obecní úřad flashdisk či externí disk s dostatečnou kapacitou, rádi Vám záznam zkopírujeme.

 

Fishpárty 15.11.2019

Nabízíme občanům zdarma záznam z fishpárty s vystoupením Lojzy Ptáka, Jardy Pajdala Pracha a jejich přátel.

Formát záznamu je MKV, veklikost souboru je 1,65 GB a délka 47:15 min. Záznam doporučujeme sledovat na TV přijímači. Přinesete-li si na Obecní úřad flashdisk či externí disk s dostatečnou kapacitou, rádi Vám záznam zkopírujeme.

 

Adventní koncert 30.11.2019

Nabízíme občanům zdarma záznam z adventního koncertu s vystoupením dětí ze ZUŠ pod vedením Hany Bendové.

Formát záznamu je MKV, velikost souboru je 3,14 GB a délka 39:53 min. Záznam doporučujeme sledovat na TV přijímači. Přinesete-li si na Obecní úřad flashdisk či externí disk s dostatečnou kapacitou, rádi Vám záznam zkopírujeme.

 

Setkání rodáků

Nabízíme DVD disk a flask disk se záznamem a dalšími materiály ze Setkání rodáků a přátel obcí Věžná a Brná.

Cena 1 ks DVD je 200,- Kč, cena 1 ks flash disku je také 200,- Kč. K prodeji na Obecním úřadě.

 

NAHORU